SERVIS
  • Infomed s.r.o. je výhradný servisný partner firmy Siemens pre diagnostické zariadenia Siemens Healthcare Diagnostics dodávané firmou Siemens pre rôzne typy klinických laboratórií v rámci celej Slovenskej republiky.

  • Naša spolupráca v oblasti zabezpečenie servisných aktivít pre diagnostické zariadenia začala v novembri 2001. Naša firma podpísala mandátnu zmluvu na zabezpečenie servisu s firmou Dade Behring, ktorá dodávala svoje diagnostické zariadenia do Slovenskej republiky. V tomto období sme zabezpečovali servis pre viac ako 80 zariadení. V roku 2008 firma Siemens kúpila firmu Dade Behring a rozhodla sa pokračovať v spolupráci s nami. Výsledkom bolo podpísanie dodatku mandátnej zmluvy o zabezpečení servisných aktivít pre diagnostické zariadenia firmy Siemens pre celé teritórium Slovenskej republiky. Počet servisovaných zariadení sa dramaticky zvýšil na viac ako 400. Pre našu firmu bol významný rok 2011, kedy sme získali certifikát “Service Siemens Partner”. Jeho získaním sme potvrdili profesionálny a spoľahlivý výkon servisných činností pre nášho partnera. V súčasnosti zabezpečujeme servisné činnosti pre viac ako 480 diagnostických zariadeni firmy Siemens v ramci celej Slovenskej republiky.

  • Zákazníci majú k dispozícií bezplatnú linku do nášho hot-line centra, kde naši operátori zaznamenávajú všetky požiadavky na servisné zásahy do nášho CRM systému InfoLITE. InfoLITE zabezpečuje on-line pridelovanie servisných prípadov jednotlivým servisným technikom a poskytuje okamžitý prehľad o stave riešenia nahlásených prípadov.